Fiyatlandırma neye göre yapılır?

Her kişinin boyu, kilosu ve tüylenme oranı aynı olamayacağı için herkese verilen fiyat da aynı olmamalıdır. Bu sebeple kurumumuzda adaletli bir basamak
ıskontolu fiyat listesi uygulanır. Uzmanlarımız kişinin şikayetçi olduğu bölgeyi inceler ve ona uygun basamaktan fiyatlandırırlar. Belli bir seansa kadar her seansta bu fiyat düşer.

1-2 hafta içinde yüzeye çıkan tüyler görebiliyorum. Bunlar neden çıkıyor?

Tüylerin değişik büyüme safhaları vardır. Tedaviye geldiğiniz gün etki görememiş az sayıda tüy olabilir. Bunlara özel 15 gün içinde ücretsiz bir
rötuş uygulaması kurumumuzda yapılır. Bu süreyi geçen durumlarda rötuş bir sonraki tedavinin etkinliğini tehlikeye atacağı için yapılamaz. Hasta takip sistemimiz bu süre dışında gelen taleplere hizmet kayıt imkanı tanımamaktadır.

En iyi sonuçlar hangi bölgelerde, ne kadar sürede alınabilir?

Alt bacak, Kol altı, bikini, sırt bölgelerinde çok iyi sonuçlar alınabiliyor. Genellikle 3. seansta önemli oranda memnuniyet oluşur, 4-6 seans arasında ise çok başarılı derecede azalma, seyrelme görülebilir.

Lazer açık renkli tüylerde de etkili mi?

Üzgünüz, etkili değil.

Lazer öncesi tüyleri jiletle kısaltmak zararlı mı?

Hayır. Kesinlikle değil. Bu sadece yüzeyi arındırıp cildi korumak için yapılan bir prosedür. Cilde ya da tüye hiçbir zararı yoktur.

Lazer ile tüylerim biter mi?

Tüyleri tamamen bitiren bir teknoloji henüz ispatlanmış değildir. Çalışmalar en etkili epilasyon yönteminin lazer olduğunu gösterir ancak en iyi sonuç için cilt tipine ve tüy yapısına uygun lazer seçimi ve düzenli tedavi önemlidir.

Bronz tenime lazer yaptırabilir miyim?

Ten rengi koyu ya da bronzlaşmış kişilere Alexandrite lazer yapamıyoruz. Bu durumlarda güvenli ve etkin olan Diod ve NdYag Lazerlerimizi tercih etmekteyiz. Bu lazerlerin cildi yakmadan ince tüyleri dahi tedavi edebildiği kanıtlanmıştır.

Bronz tenime lazer yaptırabilir miyim?

Ten rengi koyu ya da bronzlaşmış kişilere Alexandrite lazer yapamıyoruz. Bu durumlarda güvenli ve etkin olan Diod ve NdYag Lazerlerimizi tercih etmekteyiz. Bu lazerlerin cildi yakmadan ince tüyleri dahi tedavi edebildiği kanıtlanmıştır.

Uygulama acılı mıdır?

Acısız olduğunu söyleyemeyiz. Özellikle hanımların kolay tolere ettiği, hafif bir acı duyulur. Çok hassas kişilerde cihazların özel soğutucularına ek olarak soğuk paket uygulaması da yaparız.

Lazer yaptırdıktan sonra güneşlenebilir miyim?

Aynı gün olmamak kaydıyla ve cildinizde lazer sonrası herhangi bir hassasiyet oluşmadıysa ertesi günden itibaren güneşlenebilirsiniz.

Kuaförler de lazer kullanılmasına izin veriliyor mu?

Hayır. T.C Sağlık Bakanlığı bu tüp medikal cihazların yalnızca ruhsatlı Poliklinik/Tıp Merkezi ya da Hastanelerde kullanımına izin vermektedir.

Lazer Epilasyon zararlı mıdır?

Doğru sistemi deneyimli bir kullanıcı uyguluyorsa zararlı değildir.

Lazer Epilasyon herkese yapılabilir mi?

Ten rengi ve kıl yapısı uygun herkese yapılabilir.