• by marka365
  • 30 Aralık 2019
  • 117
  • 0

Belgin Yavuzlar

Dermamed’de 22 yıldır medikal estetik alanında hizmet veriyoruz. Teknoloji bizim hep önceliğimiz oldu. Bu sene farklı bir bakış açısıyla hem konumuza hem de bütünsel sağlığa çözüm sunabilen bir teknolojiyi hizmetlerimize kattık; Scio Quantum Biofeedback terapi.
Fiziksel ve ruhsal sağlığı etkileyen enerji dengesizliklerini saptayan ve dengeleyen ileri teknoloji bir sistem bu.

SCIO ne işe yarar?

SCIO ile gıda duyarlılığından alerjiye, uykusuzluktan anksiyeteye, organ zayıflıklarından viral ya da bakteriyel hastalıklara tüm fonksiyonel rahatsızlıkları saptamak; hali hazırdaki hasarı temizlemek ve vücudu -kendi doğal gücünü kullanarak- bir dengeye getirmek mümkün.

Nasıl bir cihaz bu?

SCIO bir biyogeribildirim cihazı. Açılımı; Scientific Consciousness Interface Operation yani Bilimsel Bilinç Arayüz İşlemi. Vücudun enerji seviyesini ölçüp dengeleyen bu sistem matematik, quantum fiziği, fraktal devimbilim, altuzay teoremi, elektronik ve bilgisayar bilimleri üzerine kurulu.

Kim tasarlamış?

Prof. Dr. William Bill Nelson uzun yıllar üzerinde çalışıp tasarladı. Kendisi Kuantum Biyogeribildirim Sistemi’nin mucidi; 15 yılı aşkın süredir tıp alanında birçok kez Nobel’e aday olmuş ve dahi olarak nitelendirilen bir bilim insanı.

Peki ne yapıyor SCIO?

Vücutta fiziksel veya ruhsal olarak aksayan ne varsa onları ortaya koyuyor. Üstelik modern tıbbın gerektirdiği röntgen, tahlil vb uygulamalara ihtiyaç duymadan… Vücudun reaksiyonunu ve titreşimlerini esas alarak fonksiyon bozukluklarını ve bunların neden olduğu hasarı saptar; ihtiyaçlarını belirler ve ona göre yol alır.

Nasıl çalışıyor?

SCIO Kuantum fiziği prensipleriyle çalışan bir sistem. Biyogeribildirim ve biyorezonans terapilerini birleştiren bu sistem; farkındalık sağlıyor, vücudun doğasında var olan kendini iyileştirme kapasitesini uyandırıyor. Farkındalık arttıkça vücut kendini şifalandırıyor. Fakat tabii onun öncesinde vücudu taramak ve enerji akışında aksayan noktaları yakalamak gerekir.

Aksayan noktalar nasıl yakalanıyor?

Bunun için SCIO özel yazılımı aracılığıyla danışanla iletişim kuruyor ve kişinin fiziksel ve ruhsal sağlığını etkileyen, onu duygusal endişelere sevk eden enerji dengesizliklerini saptıyor. Vücudun biyolojik, psikolojik ve tıbbi verilere karşı olan reaksiyonunu elektromanyetik formda ölçmek üzere kalibre edilmiş. O kadar hassas bir ölçümleme sistemi var ki bir hastalığın ya da endişenin ilk işaretlerini dahi algılar. Tüm bu bilginin ışığında program duygusal ve mental stres, alerjiler, besinsel ihtiyaçlar, toksinler, gıda duyarlılıkları vb konularda da önerilerde bulunuyor. SCIO ayrıca geçmiş travmaları da ortaya koyuyor.

Geçmiş travmaları nasıl ortaya koyuyor? Bilinç ve bilinçaltı arasında bir arayüz oluşturuyor. Bilinçaltı arayüzü şimdiki yaşam ile geçmişteki deneyimlerin karmaşasını ortaya koyar. SCIO da geçmiş travmaların frekans boyutunda kalmış izlerini bularak onların da dengelenmesine imkan tanıyor. Bu noktada tüm bu verileri algılamak ve kişinin ihtiyaçlarına göre değerlendirmek çok önemli; çünkü bu sistemde kişiye özel bir yol haritası belirlenir.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *