1961 İstanbul doğumlu Dr. Levent, eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde aldı. 1984 yılında Trakya Üniversitesi’nden pratisyen hekim olarak mezun oldu.
Mecburi hizmetinin ardından İstanbul’a döndü ve 1988 – 1992 yılları arasında Amerikan Hastanesi’nde acil servis hekimliği yaptı.
Dr. Levent daha sonra Kanada, Toronto’ya giderek estetik tıp konusunda bir süre uygulamalı eğitimler aldı. İlerleyen süreçte Paris’te uzman hekimlerle beraber çalışarak, mezoterapi ve cilt tedavi teknikleri üzerine tecrübe edindi. Mesleki bilgi alanını ve vizyonunu geliştirmek amacıyla tüm yenilikleri yerinde inceleyen Dr. Levent 1994 yılında Etiler’de DERMAMED Medikal Estetik Merkezi’ni kurarak estetik tıp alanında birikimini ortaya koymaya başladı. Dr. Levent sırasıyla Kızıltoprak, Bakırköy, Çorlu, Bahçeşehir, Maçka ve Kemerburgaz şubelerini hizmete açarak bu alanda köklü ve güvenilir bir isim haline geldi.

Dr. Levent’in 1994 yılında kurduğu DERMAMED, bugün yedi şubesi ile estetik tıp alanındaki son yenilikleri bulabileceğiniz, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış izinli bir poliklinikler grubudur.

Güleryüzlü hizmeti kendine ilke edinen DERMAMED için tüm dünyadaki gelişmelerin takip edilmesi ve eksiksiz uygulanması en temel prensip. Doktor ve hemşirelerden oluşan deneyimli kadro gözetiminde tedavi görebileceğiniz DERMAMED’de gelişen tıbbın tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz.